מסנן חלקיקים ( DPF )             שיפוץ, ניקוי, החלפה.

 למידע על מסנן חלקיקים ברכבי דיזל  לחץ כאן                            (במחירים הזולים ביותר)

*הרשימה מסודרת לפי סדר א-ב.

לחץ על סוג הרכב על מנת לקבל מידע נוסף.

לוכד חלקיקים איווקו

מסנן חלקיקים | סקודה
מסנן חלקיקים | סקודה

לפני שאתם בוחרים לבצע עבודות של מסנן חלקיקים ברכבי דיזל , ואתם רוצים הצעת מחיר מומלץ לקרוא מעט מידע אודות מסנן חלקיקי דיזל מהי פעולתו ושאר המידע הרלוונטי

מסנן חלקיקים לאיבקו
מסנן חלקיקים לאיבקו

ברשותינו מידע נרחב על מסנן חלקיקים, הרבה נסיון. לנו מחשב לאיפוס התקלה במידת הצורך

מסנן חלקיקים
מסנן חלקיקים

אגזוז לדייהו, אגזוזים לרכבי דייהו, אגזוזים לרכב דייהו, אגזוזים דייהו. אני מוסך שמתמחה במערכת פליטה , אגזוזים, תיקוני אגזוזים, החלפת אגזוזים.לנו כל סוגי האגזוזים, כולל לכל רכבי דייהו,לכל הדגמים. משומשים וחדשים. לנו פתרונות לכל סוגי הרכב, כולל משאיות, פרטיות, מסחריות, ועוד. ברשותינו מכונת כיפוף יעודית לבניית צנרות פתוחות. או ליצירת צינורות מיוחדים. למידע נוסף לחץ כאן.

מסנן חלקיקים לאחר ניקוי
מסנן חלקיקים לאחר ניקוי

לוכד חלקיקים לרכבי וולוו, לפעמים החלק נשרף ואי אפשר לנקות אותו, אז ניתן להחליף אותו במידת הצורך או לשפץ

אגזוז | אגזוזים לרכב | BMW
אגזוז | אגזוזים לרכב | BMW

אגזוז BMW, אגזוזים לרכבי BMW, אגזוזים לרכב BMW, אגזוזים במוו. אני מוסך שמתמחה במערכת פליטה , אגזוזים, תיקוני אגזוזים, החלפת אגזוזים.לנו כל סוגי האגזוזים, כולל לכל רכבי במוו,לכל הדגמים. משומשים וחדשים. לנו פתרונות לכל סוגי הרכב, כולל משאיות, פרטיות, מסחריות, ועוד. ברשותינו מכונת כיפוף יעודית לבניית צנרות פתוחות. או ליצירת צינורות מיוחדים. למידע נוסף לחץ כאן.

לוכד חלקיקים לרכבי במוו
לוכד חלקיקים לרכבי במוו

במידה ונתקלתם עם רכבם בתקל מסנן חלקיקים, ניתן להתקשר ליעוץ , לנו מידע נרחב בנושא ויכולים לעזור לפתור בעיות סתימה

לוכד חלקיקים למרצדס סתום
לוכד חלקיקים למרצדס סתום

תקלה מאוד נפוצה ברכבי מרצדס ספרינטר , 515, 513 ושאר

מסנן חלקיקים למלגזה לאחר שיפוץ
מסנן חלקיקים למלגזה לאחר שיפוץ

גם אם יש לכם מלגזה , אתם מוזמנים להביא את החלק אלינו למוסך, ונוציא את החלק ברמה הטובה ביותר ברמה איכותית מאוד

אגזוז | אגזוזים לרכב | מאזדה
אגזוז | אגזוזים לרכב | מאזדה

אגזוז מאזדה, אגזוזים לרכבי מאזדה, אגזוזים לרכב מאזדה, אגזוזים מאזדה. אני מוסך שמתמחה במערכת פליטה , אגזוזים, תיקוני אגזוזים, החלפת אגזוזים.לנו כל סוגי האגזוזים, כולל לכל רכבי מאזדה,לכל הדגמים. משומשים וחדשים. לנו פתרונות לכל סוגי הרכב, כולל משאיות, פרטיות, מסחריות, ועוד. ברשותינו מכונת כיפוף יעודית לבניית צנרות פתוחות. או ליצירת צינורות מיוחדים. למידע נוסף לחץ כאן.

לוכד חלקיקים | פיג'ו סיטרואן
לוכד חלקיקים | פיג'ו סיטרואן

לוכדי חלקיקים לרכבי סיטרואן C4 , C3 , ופיג'ו פרטנר, 301, פיאט פיורינו, פיאט קובו, פיג'ו פרטנר, פיגו בוקסר בשנתונים החדשים מודל 2010,2011,2012,2013,2014,2015,2016,2017,2018 דיזל. קודי תקלה אופיניים לרכב P1445

החלפת מסנן חלקיקים ניסאן נווארה
החלפת מסנן חלקיקים ניסאן נווארה

תקלה מאוד נפוצה ברכבי ניסאן היא המסנן חלקיקים, החלק נסתם וחונק את האוטו, לאחר מכן קשה להאיץ, לנו יש אפשרות לשפץ את החלק, או לנקות אותו במידת הצורך, מתאים לדגמים 2007,2008,2009,2010 וגם לניסאן פטפיינדר מודל 2011,2012,2013.תקלה אופינית P2002.

שיפוץ מסנן חלקיקים פג'רו מחיר
שיפוץ מסנן חלקיקים פג'רו מחיר

במידה ונסתם לכם מסנן חלקיקים של רכבי מיצובישי פגרו, אתם מוזמנים להגיע אלינו לבדיקת מחשב ראשונית ובמידת הצורך נעזור לכם , לעיתים קרובות במיצובישי החלק נסתם ומבצע חניקה למנוע, מאט את הסחיבה בצורה קשה מאוד, אופיני לדגמים דיזל בשנתון 2007,2008,2009,2010,2011,2012,2013,2014.

לוכד חלקיקים סתום בקפטיבה
לוכד חלקיקים סתום בקפטיבה

נתקלנו רבות ברכבים מסוג שברולט קפטיבה דיזל שבו המסנן חלקיקים נסתם או נאכל, במידה ונמצא אצליכם מצב דומה, אנחנו יכולים לסייע במחיר שפוי, החלק הוא מאוד יקר וניתן לפעמים למצוא פתרונות יצירתיים שפותרים את הבעיה. נפוץ ברכבי דיזל, בשנתונים 2007,2008,2009,2010,2011,2012,2013

DPF מסנן חלקיקים סתום באוקטביה
DPF מסנן חלקיקים סתום באוקטביה

סקודה אוקטביה מודל 2009,2010,2011,2012,2013,2014. נפוץ מאוד אצל רכבי מוניות, נהגי מוניות מרבים לנסוע נסיעות רבות בתוך העיר, מה שגורם למסנן החלקיקים לא להתנקות לבד בתהליך הרגנרציה, ברגע שזה קורה הרבה, החלק מגיע למצב שהוא נסתם בצורה טוטאלית ולא ניתן לשחרורו רק על ידי פירוק החלק ושיפוצו. אם גם לכם קרה מקרה דומה, אתם מוזמנים אלינו ליעוץ והכוונה מקצועית.

חידוש ממיר חלקיקים ברכבי סיאט
חידוש ממיר חלקיקים ברכבי סיאט

תקלה נפוצה ברכבי סיאט היא שהרכבים אינם נוסעים מחוץ לעיר, מה שגורם לחלק להיסתם .מומלץ לנסוע מחוץ לעיר פעם בכמה זמן על מנת למנוע תקלות עתידיות של מסנן חלקיקים סתום.

DPF | פולקסווגן קראפטר
DPF | פולקסווגן קראפטר

תקלה נפוצה ברכבי פולקסווגן קראפטר מסוג דיזל הוא צינור שרשורי נקרע, וגורם לרכב לפלוט גזים אל תוך תא הנוסעים , תופעה זו מורגשת ולא נעימה, לנו פתרונות לתופעה הזו, דגמים 2008,2009,2010,2011,2012,2013,2014,2015,2016,2017

לוכד חלקיקים DPF פיאט דוקטו
לוכד חלקיקים DPF פיאט דוקטו

תקלה נפוצה מאוד בפיאט דוקטו, ופיג'רו בוקסר היא שמסנן החלקיקים נסתם לעיתים קרובות, תקלות נפוצות ברכב הם מזרקים , טורבו, EGR . ברגע וישנה תקלה באחד מן הרכיבים , מומלץ לבדוק את המסנן חלקיקים שלא נפגע או נסתם באופן קיצוני.

מסנן חלקיקים פורד קונרט
מסנן חלקיקים פורד קונרט

הרכב הזה מגיע בשנתונים 2012,2013,2014, דיזל.בפורד קונקט ישנם תקלות שקשורות למסנן החלקיקים אשר נסתם עקב פיח רב במערכת, או בגלל תקלה אחרת. לנו נסיון רב בתחום ומחשב לאיתור תקלות ואיפוס, ונוכל לעזור לכם בשעת הצורך אם פגשתם את התקלה הזו.

חידוש מסנן חלקיקים | שברולט
חידוש מסנן חלקיקים | שברולט

חידוש מסנני חלקיקים ברכבי דיזל,אם קרה לכם והלוכד חלקיקים שלכם נסתם או נשבר, ניתן למצוא פיתרונות בהחלפת החלק,

מסנן חלקיקים | רנו
מסנן חלקיקים | רנו

תקלות מאוד מאוד מוכרות ברנו פלואנס זה למשל אינטרקולר פורץ, ברגע ואינטר קולר יהיה במצב פתוח, או עם חור בתוכו מייד לאחר מכן הפילטר של האגזוז יסתם. זו תקלה מאוד שכיחה, אנחנו מסדרים את המסנן חלקיקים בין אם בהחלפה או בשיפוץ, או בחידוש ולאחר מכן מומלץ לבדוק את התקלה הראשית במידה וקיימת.

ממיר חלקיקים | קיה שבור
ממיר חלקיקים | קיה שבור

ברכבי קיה ישנם תקלות נפוצות שלוכד החלקיקים נשרף או מותך או שבור או סתום. במקרים כאלו אין הרבה מה לעשות חוץ מלהחליף את החלק, או לשפץ אותו, לנו דגמים רבים של לוכד חלקיקים דיזל של רכבי קיה, במחיר הוגן . חלק חדש כיום עולה הרבה מאוד כסף וחבל לזרוק לפח אם יש תחלופה איכותית.

לוכד חלקיקים טויוטה

 מפריד חלקיקים וולוו

  מסנן חלקיקים במוו

 מפריד חלקיקים מרצדס

 מסנן חלקיקים מיצובישי

מסנן חלקיקים ניסאן

 מפריד חלקיקים סיטרואן

 מסנן חלקיקים סיאט

 ממיר חלקיקים סקודה

 סאן יאנג רקסטון

 מסנן חלקיקים פורד

 לוכד חלקיקים פיג'ו

 מפריד חלקיקים פולספאגן

 מסנן חלקיקים קיה

 לוכד חלקיקים רנו

 מפריד חלקיקים שברולט

תגיות:אגזוז, אגזוז א

רוני אגזוזים טלפון.jpg

השאר הודעה ונחזור אליך בהקדם

ממליצים עלינו ברשת

ההודעה נשלחה בהצלחה. נציג יחזור אליך בהקדם האפשרי

שם

אימל *

מס' טלפון

הודעה